KAPAT

Eğitim Seti Sipariş Telefonları:

0 216 671 98 99 / 0530 498 56 56

SPK LİSANS SINAVLARI

1-Sınav Tarihleri

Kurul tarafından düzenlenen spk lisanslama sınavları aksine bir karar alınmadıkça her yıl Ocak Mayıs ve Eylül aylarında Ankaraİstanbul İzmir Adana Antalya ve Bursada yapılmaktadır. Sınav başvuruları sınav tarihlerinden yaklaşık 25-3 ay önce internet üzerinden alınmaktadır. 3 hafta süren başvuru süresini kaçırmamak için internet sitemizi takip etmenizde yarar bulunmaktadır.

2- Sınav Başvuru Koşulları

Sınav başvurusunda aranılan belgeler sınav kılavuzunda yer almaktadır. Sınav başvurusunda Kılavuzda belirtilen prosedürün takip edilmesi önemlidir.  Sınavda başarılı olunması halinde lisans alma aşamasında gerekli belge ve koşullar için ayrıca sınav kılavuzunu okuyunuz. Sınav ücreti Sınav Kılavuzunda açıklanmaktadır.  Sınavlar arasında geçiş ortak modüller sınav saatleri ve benzeri hususlar sınav kılavuzunda ve duyurularda yer almaktadır. Başvurulabilecek sınav sayısı iki ile sınırlandırılmıştır. Aynı tarih ve saatte yapılan iki farklı sınava başvuru imkanı yoktur. Bu sınavların seçilmesi halinde sistem başvuruya izin vermeyecektir.  Sınav başvuru dönemi bittikten sonra başvuru yapılması mümkün değildir. Kayıt linki ancak her sınav dönemi için ilan edilen başvuru süresi içerisinde kayıt yapılmasına imkan vermekte süre dışında erişim mümkün olmamaktadır. Bu konuda talepte bulunulmaması rica olunur.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)
 • Facebook'ta Paylaş
 • Twitter'da Paylaş
 • Leave a Reply:

  XHTML: You can use these tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

  Copyright © 2012 SPK SINAVLARI – SPK LİSANSLAMA SINAVLARI, Tüm Hakları Saklıdır.

  Eğitim Seti Sipariş Telefonları:

  0 216 671 98 99
  0530 498 56 56

  spk sınavları | spk lisanslama sınavları